Wsparcie

Dziękujemy serdecznie za każdą wpłaconą złotówkę, a od siebie możemy obiecać, że nie zostanie ona zmarnowana! Zapraszamy serdecznie na Festiwal!

Dumnie wspieram

Zapisy

Zapisy uczestników konkursów 4 edycji festiwalu RetroSfera

Turnieje

Turniej Pro Evolution Soccer 5
Turniej Pro Evolution Soccer 5
W związku z Waszymi prośbami postanowiliśmy, aby pierwszym turniejem festiwalu RetroSfera vol.4 była piłka nożna. W naszej ankiecie na facebooku w pierwszej kolejności zwyciężyli fani konsoli Playstation 2 aby później w kolejnej ankiecie wygrała gra Pro Evolution Soccer 5. Zatem zapraszamy na turniej w PES’a!
Turniej został zakończony, dziękujemy za udział!
Counter-Strike: Global Offensive
Turniej Counter-Strike: Global Offensive Wingman 2v2

2 oficjalnym turniejem podczas RetroSfera vol.4 będzie Counter-Strike: Global Offensive Wingman 2v2!!! Organizatorem turnieju będzie zaprzyjaźniona z nami Agencja e-sportowa Squirrel Gaming. Co do zasad i regulaminu turnieju, ogłosimy je w nadchodzących dniach.

Turniej został zakończony, dziękujemy za udział!
Turniej Tetrisa Poziom Akademicki na Nintendo Entertainment System w wersji PAL

Miło jest nam poinformować, że we współpracy z Classic Tetris Polska podczas RetroSfera vol.4 odbędzie się Turniej Tetrisa Poziom Akademicki na Nintendo Entertainment System w wersji PAL! Wszystkie szczegóły niebawem!

Turniej został zakończony, dziękujemy za udział!
Turniej w grę planszową FITS

Kolejnym turniejem podczas Festiwalu RetroSfera vol.4 będzie FITS! Z tetrisem przeniesionym w świat planszówek spotkacie się w Strefie BezPrądu! Już nie możemy się doczekać!

 

Zasady i zapisy dostępne w dniu Turnieju na stanowisku organizatora – Strefa BezPrądu

Turniej został zakończony, dziękujemy za udział!
Powrót

Zespół Szkół Medycznych w Brzegu [50,858090, 17,481520]

facebook